Sklep miesny ewa w lubiczu

Wizytówką sklepu mięsnego, lub i sklepu budzącego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, i dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

http://bubu-sklep.pl/oferta/spinki-do-wlosow-dla-dziewczynek/Spinki do włosów dla dziewczynek - Bubu sklep

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Są zatem ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i urządzona stanowi w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezwykle ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Doskonale dodaje się do cięcia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich przygotowywania w sytuacji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego artykułu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została spowodowana z najwyższej klas materiałów, i oczywiście z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie rzeczy do określonego produktu. I wyposażona stanowi w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.