Salatka szwabska

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich oraz nie tylko polskich potraw. Ważna je pracować praktycznie z jakiegoś warzywa, wymieszanego z pozostałymi w prawidłowych proporcjach i właśnie doprawionego. Nic więc dziwnego, że nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, lecz jest też prawdziwą bombą witaminową, potrzebną do mieszkania swego ciała w poprawnej jakości.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy dostać w zakładach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu przypadkach jednak dobrze dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, a dobrym ich minusem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To a w jakimkolwiek domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niepozorne urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejś kuchni. Jest zaopatrzone w wygodny pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w pełni, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Dobrej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z całym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to zwyczaj na to, jak zrobić pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie parę chwili. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakiekolwiek inne warzywa w takiej kombinacji, jaką najbardziej chcemy, i włączymy urządzenie, a po kilku sekundach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Natomiast toż wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo i właśnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która śni o tym, by jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To narzędzie, które inwestuje nasz czas, i zachęca do ostatniego, by jeść także dobrze surowych, świeżo siekanych warzyw!