Plan finansowy biznes plan

Symfonia pomysł to pakiet, który pomaga zarządzanie w młodych i małych firmach. Stanowi o pierwszy polski zintegrowany pakiet, który został stworzony specjalnie dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to leczy w kierowaniu firmy w jej stałej praktyce w istocie ewidencji i obsługi wydarzeń gospodarczych.

https://ecuproduct.com/de/cistus-plus-ein-einzigartiger-aktivator-des-immunsystems/Cistus Plus Ein einzigartiger Aktivator des Immunsystems

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe jest za zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa. Aplikacja Środki Trwałe ułatwia w prawdziwym stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawnych i lekkich. Moduł Kadry oraz Płace służy do zarządzania wynagrodzeniami i danymi pracowników. Dzięki nim ważna szybko obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Ułatwia on w zestawieniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania - generuje listy płac oraz raporty. Drukuje i potwierdzenia przelewów. Aplikacja Handel pomaga w sprawy sprzedaży oraz gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu występuje możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest zgodna dla marek posiadających kilka oddziałów zaś w sumy kompatybilna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest eksploatowany w terenach handlowych oraz sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi. Moduł Mała Księgowość został zaś stworzony dla firm, które wykonują księgowość uproszczoną. Działa on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z planem Płatnik). Dzięki niemu wolno robić rozrachunki z urzędami oraz pracownikami. W szybkim stopniu ułatwia analizy dochodowości.