Krajalnica w sklepie

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej jakości Krajalnica została wytworzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie stanowią dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich żywotność. Inne elementy zostały wytworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest jeszcze urządzona w profesjonalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy otrzymuje się on w książce zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.